O firmě autoslužby Donát.

 
AUTOSERVIS A PNEUSERVIS v Radíkovicích byl otevřen v roce 2000 jako následek rozštěpení firmy Arto spol. s r.o. Hradec Králové, která se specializovala na prodej a servis nových vozů Hyundai od roku 1992. Po rozdělení firmy se jeden z majitelů, Zdeněk Donát, rozhodl pokračovat v pozáručním servisu a prodeji starších vozů této značky. Autoservis byl postaven na zelené louce, avšak zkušenosti a kvalita mechaniků, kteří s touto značkou měli již mnohaleté zkušenosti, velmi brzy přesvědčila majitele těchto vozů o kvalitě nabízených služeb.
 
V roce 2005 jsme služby rozšířily na značky Kia a terénní vozy SsangYong a Nissan. Tato značka rozšířila okruh zákazníků o ty, kteří mají v oblibě silná a velká auta, kterým nevadí složitý a těžký terén. Kromě běžného servisu těchto terénních vozů jsme začali poskytovat majitelům těchto vozů řadu služeb, které nejsou u osobních vozů tak zcela běžné a kde vycházíme z dnes již dvanáctiletých zkušeností ze závodů OFF FOAD MARATON.
 
Kompletní nabídku služeb najdete v sekci AUTOSERVIS popřípadě OFF ROAD SPECIÁL.
 
Firma se také zabývá prodejem nových autodílů a starších použitých náhradních dílů, které si můžete vyzvednout přímo v servise a nebo je zasíláme na dobírku. Jelikož prostory autoservisu již nestačily pokrýt vzrůstající poptávku, byl v roce 2007 zakoupen další objekt sloužící výhradně pro demontáž a uskladnění širokého sortimentu těchto autodílů.
Následně v roce 2009 firma zakoupila nové kvalitní diagnostické zařízení Carman Scan, které umožňuje odborné opravy, jak na vozy výše jmenované,na které se náš autoservis specializuje, ale také na veškerý sortiment korejské a japonské provenience jako jsou Mitsubischi, Nissan, Subaru, Suzuki, Daewoo a řada dalších.
 
Hlavním cílem naší firmy je rychlost, kvalita, cenová dostupnost prováděných oprav, ale především spokojenost našich zákazníků.